psy kolorowanki

psy kolorowanki
Na przykład, to jest pewna, czy jest to niebieski czerwony?

* Wybierz - Następnie należy wybrać kolor na palecie, która przypomina Obserwowany kolor najlepiej.

* Analiza - Oczywiście, jak można się spodziewać, czysta rura kolor na palecie rzadko dopasować kolor obserwowany. Dlatego teraz musi określić, w jaki sposób dwa kolory różnią się od siebie. W tym, musimy skupić się na trzech rzeczach: Hue, wartości i intensywności. Czy kolor muszą być dostosowane pod względem odcienia? Na przykład, czy obserwowany niebieskie skłaniam się bardziej w kierunku fioletu lub w kierunku na zielono? Czy wartość należy dostosować? Na przykład, czy ten niebieski trzeba być zaciemniony lub rozjaśniony? Wreszcie, ma intensywność koloru muszą być ustawione? Na przykład, czy niebieską potrzebę być jaśniejsze lub ciemniejsze? Jeden, dwa, trzy lub wszystkie z tych cech może wymagać korekty.

psy kolorowanki

Więc w tym artykule przyjrzeliśmy się trzech ważnych cech koloru: Hue, wartości i intensywności. Określiliśmy, czym są i były w stanie wyodrębnić procedurę, że możemy podążać za każdym razem, gdy chcesz przenieść obserwowanego koloru do naszego płótna.

Na początku będziesz się wielu błędów i bieżących będzie powolne. Jest to na ogół trudno ocenić trzy cechy koloru i to wymaga praktyki. Jest to szczególnie w przypadku oceny wartości i intensywności. Niemniej jednak, trzeba praktykować tę procedurę codziennie w kółko. Jednak pewnego dnia stanie się drugą naturą, podobnie jak jazda na rowerze. Ponadto, na początku nie jest zbyt wybredny, ale starają się w miarę upływu czasu coraz lepiej na niego.

Remi Engels to artysta ołówkiem portret i malarz oleju i nauczyciel ekspert. Sprawdź swój ołówek portret przedmiotu i jego portret Drukuj Pakiet Specjalny

- autor artykułu

prawa zastrzeżone © dmkom.pl