psy encyklopedia

psy encyklopedia EMA 4 przekroczył LMA 10 w dół. Określ 10pips stop loss powyżej LMA 120.

Gdy LMA 40 - 90 są powyżej LMA 120, oznacza to, że rynek jest w trendzie w górę, poniżej LMA 120 oznacza dół trend. Należy również uważać na wykupienia i ponad sprzedany. Nie dołączyć do przedsiębiorców z mentalnością "wkrótce odwrócić" przy stratach. Uzyskaj trendu tak wcześnie, jak to możliwe i zgodnie z tendencją, aby zmaksymalizować swoje zyski.

Korzystanie z wykresu 15 minut, 10 do 20 pipsów jest realistyczną Początkowy cel zysku, zwłaszcza jeśli są obrotu EUR / USD, GBP / USD USD / JPY. Nawet inne główne pary walutowe powinny przynieść tyle na odpowiednio mierzonego sygnału.

psy encyklopedia

TRADING okres do takiej strategii: Zawsze uważaj na dobrą okazję handlu między 7:45 rano czasu ng do 11:45 na sesji rano, a 13:00 czasu NG 3,45 pm jest wskazane dla popołudniowej sesji.

CEL: Celem skalpowanie robi małe zyski, narażając jednocześnie konto handlowe w bardzo ograniczonym ryzykiem, które jest spowodowane szybkim ścisłej metody otwartej / handlowego. Ja radzę udać się na 10 pipsów Plus rozłożone na handlu i handlu demo tej strategii na miesiąc przed wyjazdem z tym żyć. Można nawet pójść na 5 pipsów, jeśli zauważy się, że rynek jest prawie w nim szczyt.

psy encyklopedia

Hidden Secrets: Dodatkowym atutem dla handlowców technicznie jest, gdy nie ma większego wpływu na rynek nowości. Zawsze będzie widać wyraźny trend na dzień. Kiedy handel przy użyciu wskaźników technicznych, trzeba wiedzieć, kiedy wiadomość ma być wydany, aby można było ustawić się. tj zamknąć swoją handlowa od 10 do 15 minut przed (FA) wiadomości. Następnie 15 minut po (FA) nowości, można handlować.

Jesteś już na szczycie!

Taiwo Balogun

- autor artykułu

prawa zastrzeżone © dmkom.pl